Partneři

Český svaz kickboxu

Český svaz kickboxu byl založen v roce 2010, aby organizačně zastřešil, rozvíjel a podporoval činnost sdružených klubů v oblasti bojových sportů, zejména pak amatérského kickboxu. ČSK je členem a jediným uznaným zástupcem za ČR ve světové kickboxerské asociaci WTKA (World Traditional Kickboxing Association).

 

Kickbox klub KosaGym Praha

Kosagym je škola se zaměřením na všechny směry, které z kickboxu vzešly (semicontact, lightcontact, fullcontact, lowkick, aero kickboxing). Nabízí nejen závodní, ale i rekreační pojetí sportu pod vedením profesionálních trenérů Mgr. Pavla Dvorščíka a Mgr. Petra Kotíka. Oba trenéři patří ke špičce kickboxu v Čechách a jsou několikanásobnými mistry světa. Při tréninkových hodinách se snaží své zkušenosti předávat dál, jak dětem, tak i dospělým, bez ohledu na pohlaví.

Wu – shu Pehřimov

Náplní činnosti oddílu je především výuka a šíření bojových umění (wu-shu, kickbox, ju-jitsu, krav maga…) mezi širokou veřejnost. Hlavní zaměření našich aktivit je na mládež. Snažíme se v našich studentech vypěstovat pevnou vůli, vzájemný respekt a úctu, neboť tyto věci s bojovými uměními úzce souvisí. Pro naše žáky pořádáme různé oddílové akce (táboráky, oslavy, semináře, tréninkové kempy). Pořádáme ale i akce pro veřejnost, jako jsou např. semináře sebeobrany a taijiquan.

Gauner Boxing Pelhřimov

Jsme sportovní klub zaměřený na BOX, KICKBOX a CROSSFIT. Jsme největší a nejúspěšnější klub na Vysočině. Tréninky probíhají pod vedením mistra České republiky Martina Borka. Box (dříve také rohování) je bojový sport, při kterém se dva protivníci snaží navzájem knokautovat za použití pravidly povolených úderů pěstmi.

Český svaz kickboxu

Český Svaz Kickboxu byl založen s cílem sjednotit a organizačně zastřešit sportovní činnost jednotlivých tělovýchovných jednot a sportovních klubů v oblasti bojových sportů. Hlavním zájmem ČSK je zajistit kvalitní sportovní reprezentaci ČR na mezinárodním poli ve zmiňované oblasti bojových sportů, hájit zájmy sdružených subjektů a budovat sportovní, tréninkové a organizační zázemí vhodné pro výchovu mladých talentovaných sportovců.

STATUS Stavební a.s.

Společnost Status stavební a.s. provádí a zajišťuje generální dodávky veškerých stavebních prací spolu se všemi příbuznými obory nutnými pro kompletní výstavbu, rekonstrukce, opravy a také projekční práce

CZECHVISION Holding, a.s.

Společnost CZECHVISION Holding, a.s. realizuje vlastní vývoj v oblasti bezpilotních systémů. Naším cílem jsou komplexní a ucelená řešení pro jakékoliv aplikace. Počátkem roku 2013 naše společnost vyvinula MINI bezpilotní systém SAE – 017 s bohatou kamerovou výbavou, který uvedla na trh, zejména pro státní správu. Současně v letošním roce jsme zahájili vývoj bezpilotního systému SAE – 021, který bude realizován pro podstatně náročnější aplikace, uvedení do provozu předpokládáme koncem roku 2014

HLAVNÍ AKTIVITY:

  • letecký průmysl (bezpilotní systémy) – vlastní vývoj, výroba, prodej
  • letecké práce, monitorování, snímkování, měření a pod.
  • optoelektrické přístroje WESCAM pro letecký průmysl
  • vývoj, výroba a prodej softwarové a hardwarové vybavení pro UAV
  • aktivní zapojení do činnosti v AVBS Česká republika a UVS
  • příprava projektu Intelligent Technology Unmanned Systems

VEDLEJŠÍ AKTIVITY:

  • profesionální zabezpečovací a kamerové systémy
  • celosvětové zastoupení na bezdrátové systémy SIKLU Izrael
  • stavební činnost – zaměření na obor zemědělství a průmysl
  • podpora obnovitelných zdrojů energie - bioplynové stanice – BGS